Oyun

Traffic Racer, Hala En Çok Oynanan Oyunlar Arasında

Herkese merhabalar sevgili takipçilerimiz, bugün sizlere çıkışıyla ses getirmiş olan bir oyun olan oyunu anlatacağız, Traffic Racer.

Oyun Türk bir geliştirici tarafından yapılmış olan ve aslında “Endless Runner” yani sonsuz koşu tarzı olan bu oyun çeşitli modlarla süre sınırı ve benzeri özellikler getirilerek bir sona kavuşturulmuştur. Oyun Türk bir geliştirici tarafından yapılmış olan ve aslında “Endless Runner” yani sonsuz koşu tarzı olan bu oyun çeşitli modlarla süre sınırı ve benzeri özellikler getirilerek bir sona kavuşturulmuştur.

Oyun üçüncü kişi kamerasından görülüyor ve oyunda bir arabayı trafikte çarpmadan ne kadar süre sürebiliriz ona bakılıyor… Oyunun amacı aslında basit, yanmadan ilerle puan topla. Oyunda sürdüğümüz araba ne kadar hız yaparsa o kadar puan topluyoruz, yaptığımız makaslar ve sollamalar bize artı para kazandırıyor, oyun sonunda topladığımız puanlar bize para olarak geri dönüyor.

Peki oyunda para toplayabiliyoruz ama ne yapacağız bu paraları, tabiki daha iyi arabalar almak ve var olan arabamızı güçlendirmek için kullanacağız, arabamızı güzelleştirdikçe ve güçlendirdikçe daha hızlı gitmeye başlıyoruz, daha hızlı gittikçe de daha çok puan ve para toplamaya başlıyoruz, bu sayede gittikçe parası artan yükseltmeler ve arabalar için para biriktirebiliyoruz.

Oyunun gerçek bir sonu yok fakat bütün arabaları alıp tüm yükseltmeleri yaptığınız zaman oyunda bir amaç kalmıyor, o yüzden oyunun sonu olarak sayabiliriz bu durumu. Peki bu oyun kimlere göre? Küçük büyük herekesin oynamasına uygun olan bu oyun asıl olarak genç kitleye hitap edicek şekilde çıkartılmış, aynı şekilde araba severlerin ve hız tutkunlarının da zevk alıcağını düşündüğümüz bu oyun zamanında pek çok kişinin elinde görülüyordu zaten…

Traffic Racer’ı aşağıdaki linkleri kullanarak indirebilirsiniz…

Andoid: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skgames.trafficracer&hl=tr

İOS: https://itunes.apple.com/tr/app/traffic-racer/id547101139?l=tr

Windows Phone: https://www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/traffic-racer/9wzdncrfhxh3