Oyun

Tokyo’da Yapılan Oyun Fuarında Robot mu İnsan mı Tartışması

Japonya’nın başkenti Tokyo’da yapılan Tokyo Game Show isimli fuar tüm dünyanın ilgisini çekti. Fakat fuar’da en çok dikkat çeken robotlar oldu. İzleyenleri ikiye bölen video’da ise Japon kızın çok güzel robot taklidi yaptığı görüşünde olanlar olsa da diğer kesim ise gerçekten robot olduğu görüşünde.

Tokyo’da yapılan ve dünya genelindeki tüm oyun meraklılarını heyecanlandıran fuarda birbirinden ilginç görüntüler ortaya çıktı. En son teknolojilerin kullanıldığı robotların her geçen gün insan’a olan benzerliği bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Fakat fuar’da görünen Japon genç kızın robot mu yoksa robot takliti yapan insan mı olduğu konusunda kafaları fena halde karıştırmıştı.

Gerçek ise çok farklı ; Önümüzdeki günlerde oyunseverlerin beğenisine sunulacak olan Detroit Become Human’ın tanıtımı için mankenler taklit yaparak fuarda eğlenceli bir ortam yaratıyorlar.

DETROIT BECOME HUMAN

Detroit’te pamuk ipliğine bağlı bir biçimde yaşayan İnsanoğlu ile Androidlerin hayatına siz yön verin ve aldığınız kararlarla bu heyecanlı oyuna aksiyon katın. Oldukça fazla sayıda karakterlerin hikayedeki sonlarını keşfedecek ve gittikçe sarpa saran bir öyküde karakterlere ışık tutarak onların doğasını sorgulamasına sebep olacak ve bir dizi soruyla karşı karşıya kalacaksınız.

Aldığınız tüm kararlar bir çok büyük neticelere sebep olacak biçimde bu heyecanlı serüvene yön vermiş olacak. Olası bir gelişmede verilen kötü bir karar başka birinin yaşamını riske atmış olacak ve ikinci bir şans olmayacak.