Mobil

Snapchat’e Birbirinden Güzel Yeni Özellikler Geldi!

Popüler uygulama Snapchat son gerçekleştirilen güncelleme ile kullanıcıları memnun edecek yeni özelliklere sahip oldu.

Geçtiğimiz dönemde oldukça gözde olan uygulama, Instagram platformunun Hikayeler özelliğine kavuşmasının ardından popülerliğini yitirmeye başladı. Mevcut ünlü kullanıcıların Instagram’a kaymasını nedeniyle hızla dibe sürüklenen Snapchat, yaptığı güncelleme ile platforma eklenen yeni özellikler sayesinde ayakta durmaya çalışıyor.

Uygulama, bugün gerçekleştirilen güncelleme ile yeni özelliklere kavuştu. Artık arkadaşlarınızın hikayesini izleyebilemek, snap gönderebilmek ve diğer tercihler için isminin üstüne basılı tutmanız yeterli olacak.

Diğer yandan farklı bir uygulama açıkken iOS paylaşım menüsüne eklenen snapchat butonu sayesinde fotoğraf yada video paylaşımı yapabileceksiniz. Güncelleme ile gelen yeniliklerin sonuncusu ise ”Hayalet Modu” özelliği. Bu özellikle canlı konumu belli bir süre aralığında pasif edebiliyorsunuz.

Şu an için sadece iOS platformuna gelen bu güncelleme kısa süre sonra Android’e de gelecek. Bu birbirinden güzel özellikleri kullanabilmek için App Store’dan Snapchat uygulamasını güncellemeniz yeterli olacaktır.