Oyun

Mobil Strike Oyunu Tam Gaz Devam Ediyor!

Merhabalar sevgili takipcilerimiz bugün sizlere reklamları için oldukça fazla bütce ayırılmış, hatta bize reklam giderleri kadar para kazanabilmiş mi acaba dedirten bir oyun tanıtacağız, mobil strike.

Kaynak toplamaya ve topladığımız kaynaklarla üs inşa etmeye ve daha çok kaynak için savaşmaya dayalı bu oynaması ücretsiz oyunun reklam harcamalarını merak ediyorum doğrusu, youtube, internet siteleri hatta televizyona bile reklam veren bu oyunun kazancı da bir o kadar fazla olmalı ki hala reklam vermeye devam edebiliyor.

Eşi ve benzeri çok bulunan bu oyun örneğine çok rastlanır türden bir strateji oyundur. Telefonlar üzerinde gerçekten strateji yapmayı gerektiren oyun bulmak oldukça zordur, nitekim bu oyun da benzerlerinden farklı bir hareket yapmıyor ve bizim strateji oyunu isteğimizi gideremiyor. Oyuna biraz fazla yükleniyorum sanırım, bu oyunun hiç iyi yanı yok mu? Var tabiki de neden olmasın, bir kere iyi zaman geçirmemizi sağlıyor, hiç yoktan biraz strateji içeriyor…

Peki bu oyunun amacı ne?

Oyunun amacı, kaynak toplamak ve topladığımız bu kaynaklar ile saldırı ve savunma ünitelerimizi güçlendirmek, güçlendirdiğimiz bu saldırı ünitelerei ile daha çok kaynak için başka oyunculara saldırmak ve diğer oyuncuların saldırılarından korunabilmek için savunma güçlendirmek.
Oyun aynı benzerleri gibi sürekli kaynak toplamayı ve güçlenmeyi amaçlıyor…

Peki bu oyun kimlere göre?

Özellikle genç ve orta yaşlı baylara hitap eden bu oyun strateji sever herkesin oynayabileceği bir oyundur, fakat oynarken dikkat edin oyunda size para harcatmak için can atan oldukça fazla unsur var…

Oyunu aşağıdaki linkleri kullanarak indirebilirsiniz.

Adroid: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.epicwaronline.ms&hl=tr

İOS: https://itunes.apple.com/us/app/mobile-strike/id934596429?mt=8

Windows Phone: -Oyun bu platformda bulunmamakta-