Donanım

Lenovo Yoga 720 Sektöre Damga Vurmaya Geliyor

Çin merkezli bilişim şirketi Lenovo, dizüstü bilgisayar sektöründe gündemi sarsacak yeni ürünüyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Popüler yoga serisinin en son modeli olan aktif kalemli Yoga 720 üst düzey performansı kadar tasarıma dikkat edenleri, güvenlik konusuna önem verenleri ve yaratıcılığını sergilemek isteyenleri hedef alıyor.

Lenovo yoga serisinin aktif kalem ile beraber gelen ilk modeli Yoga 720, Windows 10 işletim sisteminin yeniliklerinin tamamından faydalanıyor. Aktif kalem desteği ile beraber yaratıcılığınızı sergilemenize olanak tanıyan Yoga 720 ile One Note, Paint 3D, Word, Powerpoint ve Web taracıları aracılığı ile kullanılabilen lnk özelliklerini oldukça basit bir biçimde yönetebilir, yaratıcılığınızı ortaya çıkarırken günlük halletmeniz gereken diğer işlerinizide kolayca yapabilirsiniz.

Yoga 720 modeli üst düzey güvenlik anlayışıyla ön plana çıkıyor. 13 inç ve 15 inç modellerinde bulunan parmak izi okuyucu özelliği sayesinde Windows Hello desteğine sahip. Bu özellik sayesinde cihazınızı karmaşık şifreler oluşturup korumaya gerek kalmadan sadece parmak izi ile yönetebilir, şifrelerin karmaşıklığından kurtulabilirsiniz. Yoga 720, diğer taraftan JBL tarafından geliştirilen hoparlör özelliği ile geliyor ve Dolby Audio Premium teknolojisi ile yüksek kalitede bir ses deneyimi de vadediyor.