Haber

Las Vegas Saldırısında Dan Bilzerian Canını Zor Kurtardı.

Amerika’nın turizm ve kumar merkezi olan Las Vegas’ta son yılların en dehşet verici saldırısı gerçekleşti. Son rakamlara göre 58 kişinin hayatını kaybettiği ve 500 kişininde yaralandığı silahlı saldırı esnasında Instagram fenomeni Dan Bilzerian da olay yerindeydi ve yaşadığı dehşet dolu anları hikayeler kısmından paylaştı.

 

Sanal alemde bir çok insanın lüks hayatı ve su gibi para harcamasıyla tanıdığı Instagram’ın popüler kullanıcısı ve profesyonel kumarbaz Dan Bilzerian, Las Vegas’ta yaşanan silahlı saldırının ortasında kaldı. Silahlarla arası iyi olan Bilzerian, yara almadan kurtulduğu olay bölgesinden uzaklaşırken yaşadığı heyecanlı anları Instagram hikayesi olarak paylaştı.

Aşağıda izleyeceğiniz video, Instagram hikaye kısmında paylaştığı görüntüler. Saldırı esnasında az 58 kişinin öldüğü 500 kişininde yaralandığı belirtiliyor:

 

Emniyet güçleri tarafından bir şüpheli göz altına alınsa da saldırının nasıl ve neden yapıldığı ile ilgili şu ana kadar resmi bir açıklama gelmedi. Bilzerian’ın video da konuştukları ise insanın kanını donduruyor:

 
“Aman Allahım. Bir kız kafasından vuruldu. Bu çok saçma. Silahımı çıkarmak zorunda kaldım ve şu an geri dönüyorum. 

Bu resmen toplu katliam. Saldırganın kesinlikle büyük kalibreli bir silahı vardı. Yakınımda olan bir kadının kafasından vurulduğunu ve beynini falan gördüm”

Las Vegas, kazandığı paraları kumara borçlu olan Bilzerian’ın senenin 6 ayını geçirdiği yer. Sık sık silahlarla poz veren ve onlarla hava atmaya bayılan ” yozlaşmış kişilik” Bilzerian’ın yayınladığı video, terörün ulaştığı noktayı gösteriyor.