Künye

 

Ünvanı : 

Barış Medya LTD.ŞTİ.  FacebookTwitterGoogle Plus

 

E-Posta Adresi : 

info@datakarti.com.tr

 

Editörler:

 

 

Domain:

IHS Software & Telecommunication FP LTD. – ihs.com.tr

 

Yayın İlkemiz

Datakarti.com.tr içerik olarak yalnızca doğru ve nesnel haberleri, bilgileri yayınlar. Bağımsız ve tarafsız paylaşımlar yaparak Türkiye’de teknolojiye yönelme ve bilgi alma kültürünü yükseltmeyi hedefler. Yazılan tüm yazılar, yorumlar ve makaleler editör ekibimizin kontrolünden geçtikten sonra yayınlanır. Sitemize üye olan ziyaretçilerin bilgileri kesinlikle 3. şahıslar veya kurumlar ile paylaşılmaz. Talep dışında haber mailleri gönderilmez, abone olduysanız dahi arzu ettiğiniz an kaydınızı tamamen silebilirsiniz.

 

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2017 Datakarti.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Datakarti.com.tr’ye aittir. Datakarti.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Datakarti.com.tr’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Datakarti.com.tr’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Datakarti.com.tr’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Datakarti.com.tr. However, sometimes the Datakarti.com.tr uses third parties to process your information. Datakarti.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Datakarti.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way.

When you interact with the Datakarti.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Datakarti.com.tr and its services. When you use Datakarti.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Datakarti.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.