Haber

İstanbul Franke Servisi 7/24 Sizinle

İstanbul Franke Servisi 7/24 Sizinle

İstanbul’ un en eski ve en önemli ilçelerinin başında gelen Beşiktaş ilçesinde günlerce servis ekiplerinin gelmesini beklemek durumunda kalmadan ve kaliteli hizmetler alınabilecek beyaz eşya servisi hizmetlerinden Franke Servis merkezi aracılığıyla yararlanabiliyor.

Tüm Franke markalı beyaz eşya ürünlerinin orijinal yedek parçalarına yer verildiği ve birinci sınıf kalitede teknik malzemelerin kullanıldığı mobil araçlar, tüm beyaz eşya arızası bildirimlerinde en kısa süre içerisinde ilgili adrese ulaşarak, gerekli olan müdahaleleri yerinde gerçekleştiriyor. Öncelikli olarak arıza tespit çalışmaları gerçekleştirilirken, tespit edilen arızalarda onarım müdahaleleri uygulanır.

Eğer yerinde onarımı mümkün olan arızaysa onarımı gerçekleştirilirken, değişim gerekli ise yine yerinde müdahaleyle arızalı parça yenisiyle değiştirilir. Ancak daha komplike arızalanmalarda beyaz eşya ürünleri servis merkezine getiriliyor. İleri nesil Franke beyaz eşya teknolojisiyle donatılmış olan Franke Servis Beşiktaş merkezine getirilen tüm çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ya da buzdolabı gibi beyaz eşya ürünlerine gerekli olan müdahaleler daha ileri sistemler aracılığıyla uygulanır.

Arızası en hızlı şekilde ve son derece ekonomik şekilde sağlanan cihazlar, ekipler tarafından yine adresine taşınarak, burada kurulumları gerçekleştirilir. Tüm bu süreç içerisinde ve sonrasında beyaz eşya ürünlerine ilişkin olarak garanti uygulandığından özel beyaz eşya servisi hizmetlerinden son derece güvenilir ve ekonomik şekilde yararlanabilme imkanı tüm Beşiktaş sakinlerine sunuluyor. Dünya standartlarına uygun hizmet standartlarının bulunduğu özel beyaz eşya servisi hizmetleri için 7 gün 24 saat iletişim numaralarından destek alınabiliyor.