Haber

İstanbul Alarko Kombi Servisi

İstanbul Alarko Kombi Servisi

Alarko servis Fatih başta olmak üzere İstanbul’un enredeyse bütün ilçelerinde hizmet veren, oldukça bilinen bir özel servistir. Bünyesinde, donanımlı ve usta personelleri toplayan firmamız, müşterinin kombisinde meydana gelen sorunların yok edilmesi için kalıcı çözümler oluşturmaktadır. Bu sebepten ötürü il çapında en çok bilinen ve en çok referansa sahip firmalardan birisi olarak karşımıza çıkar.

Alarko Servis olarak hizmet veren; kombinizde yaşadığınız sorunlar için gönül rahatlığı ile arayıp cihazınızı teslim edebileceğiniz firmamız, işini hakkı ile yerien getirmektedir. Servis anlamında birbirinden tecrübeli personeller ile çalışmanın yanı sıra, müşteri memnuniyetini sağlamak için de elimizden gelenin kat be kat iyisini gerçekleştirmekteyiz.

Alarko servis ücretleri, kombinizde meydana gelen sorunun büyüklüğüne, ziyaret edilen alana ve müşteri isteklerine bağlı olarak şekillenebilmektedir. Doğrudan bir fiyat vermek mümkün olmasa da bizi arayarak bu konu ile bilgi almanız mümkündür. Tek yapmanız gereken yukarıda, internet sitemizde belirtmiş olduğumuz numaraları arayarak bizimle iletişime geçmek. Her daim sorunsuz ve kaliteli hizmet sunacak özel bir servis arayışınız varsa, bizimle çalışabilir, cihazınızda meydana gelen sorundan temelli kurtulabilirsiniz.

Alarko Servis Fatih olarak, müşterilerimize randevulu şekilde ulaşmakta, hızlı bir şekilde klimanın tamirini gerçekleştirmekteyiz. Montaj için de deneyimli bir servise ihtiyaç duyuyorsanız, beklentilerinizi karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.