Mobil

iPhone X, Ülkemiz’de resmi olarak satışa çıktı!

iPhone X, 3 Kasım Cuma günü Amerika ve Avrupa ülkelerinde mağazalardaki yerini almıştı. Stok sorunu yaşayan iPhone X’in Aralık veya Ocak 2018‘de Ülkemiz’de piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Fakat Apple elini hızlı tuttu ve heyecanlı bekleyenleri daha fazla merakta bırakmayarak bugün iPhone X’i resmi olarak Ülkemiz’de satışa sundu.

Apple Store üzerinden Ülkemiz’de satışa çıkan iPhone X, yüksek fiyatı nedeniyle piyasanın en pahalı telefonu sıralamasında en tepede bulunuyor. iPhone X 64 GB 6.099 TL ve iPhone X 256 GB 6.899 TL‘den Apple Store üzerinden satın alınabiliyor. iPhone X ile uyumlu Apple kılıfları da fiyatları ile cep yakıyor.

iPhone X için Deri Folyo Kılıf 449 TLiPhone X için Silikon Kılıf 179 TL ve iPhone X için Deri Kılıf 229 TL’den yine Apple Store üzerinden alınabiliyor.

Face ID ve tam ekran özellikleri ile uzun zamandır iPhone’da yapılmış en büyük yeniliklerin yer aldığı iPhone X, 2018 yılının ilk çeyreğinde bir fiyat düzenlemesi alacak. Yeni vergiler ve zamlar ile iPhone X’in fiyatının 6.299 TL’ye çıkması bekleniyor. Bakalım Apple, Türkiye’deki fiyat politikasında bir düzenleme yapacak mı?