Haber

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus, Yarın Satışa Çıkıyor

Teknoloji devi Apple’ın yeni amiral gemileri iPhone 8 ve 8 Plus, yarın itibarıyla Turkcell mağazalarından ön sipariş ile satın alınabilecek.

Turkcell Platinum müşterileri 13 ekim itibariyle Apple’ın yeni akıllı telefonları iPhone 8 ve 8 Plus’ı Turkcell resmi sitesinden ön sipariş verebilecek, arzu ederlerse turkcell mağazalarına gidip ekranlardan ön siparişlerini kaydettirebilecekler. Diğer yandan amiral gemisi iki model, 20 ekim cuma günü Turkcell mağazalarında fikizsel olarak raflardaki yerlerini alacaklar.

Daha önce açıklandığı gibi yeni model telefonlar 3 farklı renk seçeneği ile satışa çıkıyor.Gümüş, altın ve Uzay grisi renk seçenekleri olacak iPhone 8 modellerinde akıllı telefon sektöründe bugüne kadar kullanılmamış olan en sağlam cama, Retina HD ekrana ve üst düzey performans sergileyen işlemciye sahip. 12 MP iki kameraya sahip iPhone, kablosuz şarj özelliği sayesinde sektörde bir adım öne çıkıyor.

Tüm bu üstün özelliklerinin yanında portre ışığı ile dramatik stüdyo ışığı efekti sunan iPhone 8 Plus, 5 farklı ışık stili ile kullanıcılarına harika portreler çekmesine imkan sağlıyor. Taksit olanaklarından Financell desteği ile yararlanacak olan Turkcell kullanıcıları, yeni iPhone akıllı telefonlarına uygun ödeme seçenekleriyle istedikleri zaman sahip olabilecekler.