Hakkımızda

 

Datakarti.com.tr teknoloji haber sitesi Barış Medya Ltd. Şti bünyesinde 2017 yılında kurulmuş olup ana ilkeleri okuyucularının anlayacağı şekilde tarafsız ve bağımsız haber oluşturmaktır.

2017 ağustos ayında ayında test yayınına başlayan datakarti, Türkiye ve Dünya teknoloji gündemini bir araya getirmeyi amaçlayan  bağımsız, tarafsız, sosyal olaylara duyarlı bir internet yayını yapan teknoloji haber sitesidir.

Datakarti.com.tr, Dünya genelinde gelişen teknolojik gelişmeleri çok yakından takibi kültür haline getiren uzman kadrosunun editörlüğünde Yazılım, Donanım, Sosyal medya, Mobil ve İnternet ile ilgili gelişmeleri haber yapmaktadır.

Datakarti.com.tr ayrıca bir çok medya kuruluşundan derlediği teknoloji haberlerini de anlaşılabilir bir dilde ziyaretçilerine sunmaktadır.

2017 yılı itibariyle çıktığımız çetin yolda bizimle her türlü düşüncenizi, eleştirinizi ve önerilerinizi iletişim sayfasından veya info@datakarti.com.tr mail adresimize gönderebilirsiniz. Desteğini esirgemeyen tüm Barış Medya ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Datakarti.com.tr Yönetimi