Oyun

GTA Online’a Yeni Güncelleme Geliyor

GTA online, yapı taşını oluşturan GTA V’in oyunseverlerin hizmetine sunulmasının ardından 4 sene geçmiş olmasına rağmen gün geçtikçe artan kullanıcı kitlesiyle çok önemli başarılara imza atmaya ve büyük paralar devam ediyor. Şirketin GTA V sayesinde 2017 senesi 2. çeyreğinde geliri 400 milyon doları geçti.

Kullanıcı kitlesi ve gelirler artamaya devam ederken oyunun yaratıcısı Rockstar Games de oyuna yeni güncellemeler sunmaya devam ediyor. Ekim ayı içinde gerçekleştirilmesi planlanan DLC ile otomobillerin dönüşebilmesi ve uçaklarla it dalaşı yapabilme gibi yenilikler çıkacak.

Popüler oyunun, Stunt Races özelliğinin yeni sürümü Transform Races, oldukça aksiyon dolu anlar sunuyor. Yapılması beklenen güncelleme ile beraber 2 mod daha eklenecek. İlk etapta oyunu oynayan kişinin yolda gezen yada kavga ettiği birini öldürüp ölüm cezasını çekinceye kadar hedef olarak işaretlenecek diğer mod ise havada uçakların it dalaşı yapabilmesi.

GTA online’ın içeriğinde normalde mevcut olduğu gibi, bu güncelleme ekinde ilave araçlar mevcut. Örnek verecek olursak, Avcı saldırı modeli helikopter P-40, köpek balığının ağzını andıracak bir biçimde boyanmış Ah-64 Apache helikopter ve muhteşem otomobiller. Tüm bu heyecan verici yeni araçlar ekim ayı içinde yapılacak olan güncellemeyle oyuna katılacak.