Oyun

Grand Theft Auto V 10K Çözünürlükte Oynandı

Son günlerde test aracı olarak kullanılan dünyanın en fazla oynanan oyunlarının başında gelen GTA 5,  Bu defa 2 adet Nvdia Geforce GTX1080Ti ekran kartını birleştiren ünlü youtuber DudeRandom84, oyunu 10K çözünürlükte oynatmayı başardı.

Son model ekran kartı bulunduran kullanıcılar test için çoğu zaman Grand Theft Auto V’i kullanırlar. Son olarak Youtuber DudeRandom84, oyunu 10k çözünürlükte oynattı ve ortaya harika görüntüler çıktı. Bir süre önce 2 adet Nvdia Geforce GTX1080Ti ekran kartını birleştirerek, görüntüleriyle oyun severleri kendine hayran bırakan Project CARS 2’yi 8K çözünürlükte oynatmayı başarmıştı.

Sürekli olarak test videoları çeken Youtuber, GTA 5 ile yeni bir test gerçekleştirdi. 10K gibi muhteşem çözünürlük ve 60 ‘Frame Per Second’, yani ‘Saniyelik Görüntü Sayısı’ rakamına ulaştığı GTA 5 oyunuyla grafik şöleni yaşattı. Fakat Youtuber bu testi gerçekleştirirken Çok yüksek ve Normal ayar seviyelerini birbirine karışık olarak çalıştırdığını söyleyelim. Aşağıda harika grafik şöleni yaratan testin görüntülerini izleyebilirsiniz.

 
En üst seviye performansla oynatılan bu GTA 5 testi hakkındaki fikirlerini neler? Görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz.