Mobil

Google’dan Duo’ya 3 Yeni Reklam

Teknoloji devi Google tarafından yaratılan ve her geçen gün gelişerek kendini yenileyen uygulaması Duo, yeni reklamlarla kullanıcılarının karşısına çıktı.
Google servisleri kullanıcılar için her zaman kaliteli ve iyi tasarımlarıyla bilinirler. Bu sayede kullanıcı deneyimi oranlarını oldukça yükselten şirket, hizmete sunduğu uygulamaların reklamları konusunda başarılı sayılmaz.
Yeni çekilen ve yayınlanan ”görüntülü ve sesli arama uygulaması duo” ile ilgili 3 reklamda, uygulamanın kolay ve kesintisiz olarak her an çalıştığını konu alıyor. Google Duo çok sayıda akıllı cihazda artık yüklü olarak geliyor. Kullanımı oldukça kolay olan sohbet uygulaması olan Duo’ya, yalnızca cihazınıza yükleyip telefon numaranızı yazarak kaydoluyorsunuz. Ardından listenizdeki herhangi bir kişiye dokunarak aramanızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Görüşmenizi her türlü ağ koşulunda ve mümkün olan en üst kalitede gerçekleştiren Duo, bir çok kullanıcısından tam not almayı başardı.
Google’ın Pixel 2 cihazları tanıtmasına az bir süre kala ortaya çıkan bu 3 reklam, tam olarak da Duo’nun her tür ağ koşulunda çalıştığına ve her platformda çalıştığına vurgu yapıyor.