İnternet

Google Slaytlar Servisi Güncellendi

Google tarafından akıllı cihazlar aracılığı ile de düzenlemeleri ve oluşturmaları imkanlı hale getiren web tabanlı uygulaması Slaytlar güncellendi.

Google, Cloud aracılığı ile dosya düzenleme uygulamasını hizmete açtığı günden beri platformlar arası çalışma yapmak çok daha basit bir duruma geldi.

Şirketin oldukça popüler uygulaması olan Keep not sistemi, bu defa Slaytlar uygulamasına dahil edildi. Bu yenilik, Keep üzerinde bulunan notları sürükleyip bırakarak sunumlarınıza dahil etmenize çok kolay bir şekilde olanak sağlıyor. Bu işlem için extra olarak login olmanıza gerek kalmıyor.

Bunlara ek olarak yine slaytlara ilave edilen uzantı desteği sayesinde, en popüler görsel fotoğraf servisi Adobe Stock ve Shutterstock‘a bir tıkla erişebiliyorsunuz. Yapılan son güncellemede en göze çarpan ise sunumlar arası bağlantı sağlayarak slaytların uyumuna imkan yaratırken bir diğeri de slaytları sunum esnasında geçmenize olanak sağlıyor. Bu özellikler sayesinde slaytları silmeden de yaptığınız sunumda yer almasını engelleyebiliyorsunuz.

Aşağıdaki linkleri tıklayarak Google Slaytlar servisinin mobil ve masaüstü platformuna erişebilirsiniz.

Google Slaytlar

Google Slaytlar iOS için
Google Slaytlar Android için