Mobil

Galaxy S8 Modelinde Kaybolan Mesaj Sorunu

Samsung, Galaxy Note 7 modeliyle büyük sorunlar yaşamış ve sıkıntılı bir süreçten geçmişti. Galaxy S8 modeliyle herşey yolunda gidiyor derken, Peş peşe gelen SMS kaybı şikayetleri şirketin canını sıktı.

2017 senesine adeta bomba gibi bir giriş yapan Galaxy S8, Apple iPhone X çıktıktan sonra biraz geri planda kalmıştı. Yine de senenin en sağlam akıllı cihazlarının başında gelen model, son günlerde yazılım problemleriyle uğraşıyor.

Çok sayıda Galaxy S8 kullanıcısından son günlerde peş peşe SMS mesajlarının geç geldiği ve çoğu zamanda gelen mesajların tamamen gelen mesajlar bölümünden silindiği şikayetleri gelmeye başladı.

Şikayette bulunan kullanıcıların belirttiğine göre, kısa mesaj geldiğinde telefon uyarı ekranında gösteriyor, Ancak gelen mesajlara girildiğinde herhangi bir mesaj görünmüyor.

Problemle ilgili henüz tam bir çözüm sağlanmış değil. Bir çok kullanıcı gelişmiş mesajlaşma özelliğini pasif hale getirdiklerinde sorunun bir nebze çözüldüğünü belirtseler de tam anlamıyla bir çözüm sağlanabilmiş değil. Beklentimiz kısa süre içinde Samsung’un konu ile ilgili incelemeleri sonucu yapacağı bir güncelleme sayesinde probleme kesin çözüm getireceği yönünde.