Sosyal Medya

Eşini Ve Ailesini Öldürdü Ardından Canlı Yayın Yaptı

Yozgat’ta yaşanan olay tüm Türkiye’nin kanını kondurdu. Karısını, kayınpederini ve kayınvalidesini öldüren cani adam daha sonra Facebook üzerinden canlı yayın yaparak intihar etti.

Geçen sene 1 kişinin 2 kişiyi yozgat sarıkaya’da sokakta öldürüp facebook’ta canlı yapması haberlere konu olmuştu. Yozgat 1 sene sonra benzer bir haberle sarsıldı. Boşanmak isteyen eşini kayınpederini ve kayınvalidesini tüfekle öldürüp facebook üzerinden canlı yayın yapan cani adam, pişman olduğunu söyleyerek kendi canına kıydı.

Yozgat’ın aydınlık ilçesinde gerçekleşen acı olayda 4 kişi hayatını kaybetti. Şiddetli geçimsizlik sebebiyle geçtiğimiz günlerde eşini terkeden Özlem Gököz ailesinin yanına geri döndü. oğlunu yanında götüren Özlem Gököz’ün oğlunu kendisine göstermediğini ileri süren Sıddık Gököz, gece saatlerine doğru eşini ve ailesinin birlikte yaşadığı evi bastı.

 
Sıddık Gököz eşini ve ailesini yanında getirdiği av tüfeğiyle katletti. Olaydan sonra kayıplara karışan cani adam, Facebook üzerinden canlı yayın yaparak pişman olduğunu dile getirdi. Ardından Gököz yanındaki tüfekle intihar ederek, hayatına son verdi.