Haber

Cihazın Kendisinden Pahalı iPhone X Kılıfı

Dünyanın en yüksek fiyatlı iPhone X kılıfları Gray International firması tarafından Singapur’da tanıtıldı. Cihazın kendisinden bile daha pahalı olan kılıfların, üretiminde titanyum kullanıldığı belirtildi.
iPhone X akıllı telefon için üretilen titanyum madeni ile üretilmiş olan kılıf koleksiyonu kullanıcıların beğenisine sunuldu. Singapur’da bulunan Gray International şirketi tarafından iPhone X için özel olarak üretilen kılıfların, akıllı telefondan daha pahalı olduğunu söyleyelim.

 

Söz konusu kılıflar titanyum kullanılarak özel olarak üretildi ve müşteriler için beş farklı renk seçeneği sunuldu. iPhone X sahiplerinin beğenilerine göre titanyum, gold, rose gold ve aurora renk seçenekleri arasında tercihlerini yapabilecekler.

 

Singapur merkezli şirket tarafından yapılan açıklamaya göre; renklerdeki özel geçişleri alev işlemiyle yakaladıklarını açıkladı. Çok özel olarak üretimi yapılan kılıfların en düşük fiyatı 645 dolar olarak belirlenmiş. Altın ve Gül Altın modelleri ise 1.150 dolar fiyatıyla satışa çıkarıldı. Bilindiği gibi iPhone X satış fiyatı 1.200 dolar, üretilen kılıfların ise en pahalı modeli 1.300 dolar.