Otomobil

Ayda 2 Bin Dolar Ödeyerek İstediğiniz Model Porsche’ye Binebilirsiniz!

Kendine özel çizgileri ve  üst düzey performanslı otomobilleriyle spor araç sektöründe önemli bir yere sahip olan Porsche, geliştirdiği yeni abonelik sistemiyle otomobil satışlarına yeni bir açı kazandırıyor.

Efsane araba markası Cadillac uzun seneler önce yeni abonelik için uyguladığı sistemin benzerini günümüzün en kaliteli spor araba markası Porsche uygulamaya başladı. Akıllı cihazlar için geliştirilen uygulama sayesinde 22 farklı model Porsche otomobile ulaşıp abone olunabilecek. Ayrıca değiştirdiğiniz her otomobilin sigorta, dosya ve vergi ücretleri aylık 2 bin dolarlık maaliyetin içinde. Kısaca kendinizi yormadan parayı ödeyerek istediğiniz model otomobile binebilmeniz mümkün.

Hafta sonları biraz eğlenmek ve ailenizle tatil planlayıp yola çıkmak için Cayman gibi spor Cayenne gibi SUV araçları istediğiniz an değiştirebiliyorsunuz. Netflix platformunda bir film izlerken sıkılıp farklı bir filme geçmek kadar basit bir sistem.

Aylık giriş paket ücreti ikibin dolar. Bu pakette Boxster, Cayman S, Cayanne ve Macan S  gibi modellerin bulunduğu 8 farklı Porsche marka araç bulunuyor. Yetersiz geleceğini düşünüyorsanız üçbin dolar ödeyip 911 Carrera S ve Panamera 4S dahil olmak üzere model sayısını 22 ye çıkarabilir ve seçeneklerinizi çoğaltabilirsiniz.

Porsche’nin kullanıcıların ilgisini çekeceğine inandığımız bu hizmeti ilk olarak önümüzdeki ay içinde ABD’nin Atlanta eyaletinde başlıyor. Sistem şirketin tahminleri gibi bir ilgi ile karşılaşırsa, kısa süre içinde diğer eyalet ve farklı ülkelerde kullanılmaya başlanacak.

Hepimizin bildiği gibi lüks otomobil kullanmak dünya genelinde her zaman pahalı olmuştur. Bu sistemle farklı araçları deneyimlemek isteyen insanların bu programı beğeneceğini tahmin ediyoruz. Porsche, bu iş modeli sayesinde potansiyel müşterilerden kesintisiz para akışı sağlamayı planlıyor.