Haber

Airfel Klima ve Kombi Servisi 7/24 Hizmetinizde

Airfel Klima ve Kombi Servisi 7/24 Hizmetinizde

İklimlendirme teknolojileri 21. Yüzyıl dünyasında son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılıyor. Özellikle de yaşam standartlarının çok daha yüksek bir konfora sahip olmasını sağlaması nedeni ile tercih edilen klima ve kombi gibi iklimlendirme teknolojileri alanında bir dünya markası olan Airfel’ in geliştirdiği ve Türkiye ‘de kullanılan tüm modellerine dair kaliteli servis hizmetleri Airfel Servis merkezi tarafından sağlanıyor. Ürünlerin teknolojilerini yakından tanıyan uzman teknik ekipler ile uzun yıllardır özel kombi servisi hizmetleri alanında faaliyet gösterilmesinin getirmiş olduğu deneyimle her müdahalede yeni şeyler öğrenerek, bir sonraki hizmette çok daha iyi bir servisin sağlanması hedefleniyor.

Bu şekilde sürekli olarak kendisini yenileyen ve geliştiren bir hizmet anlayışı ile Airfel markalı kombi ve klima ürünlerindeki sorunlara ilişkin olarak servis hizmetleri sağlayan Airfel Servis merkezinin hizmetlerinin dünya standartlarında olması kapsamında ürünlere 1 yıllık garanti desteği veriliyor. Servis personelleri tarafından gerçekleştirilen tüm onarım müdahaleleri ya da parça değişim işlemleri sonrasında ilgili uygulamaya yönelik olarak 1 yıllık garanti veriliyor.

Böylelikle hizmetlerinin kalitesine ve başarısına olan güvenini en somut biçimde ortaya koymakta olan servis merkezine 7 gün 24 saat kesintisiz olarak ulaşabilme imkanı bulunuyor. Kısa süre içerisinde adrese ulaşabilen ekiplerin kombi ve klimalardaki sorunları en kaliteli standartlarda çözüme kavuşturmaları sağlanıyor. Tüm bu süreç içerisinde tüketicinin her türlü işleme dair kapsamlı ve kolay anlaşılır şekilde bilgilendirilmesi sayesinde hizmetlerin çok daha güvenilir olması sağlanıyor. Detaylı bilgi alabilmek için https://www.servis88.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.