Oyun

2 Cars Çılgınlığı

2011 yılında yapılmış olan arabalar 2 adlı 3d filmin oyun versiyonu olarak geliştirilmiştir. Bir araba yarışı oyunudur. Bir video tabanlı oyundur. 2 Cars bir yarış oyunu olmakla birlikte oldukça eğlenceli bir oyundur.

Başlangıç olarak playstation oyunu olarak geliştirilmiş bir oyundur. Oldukça popüler olmasıyla birlikte Android işletim sistemi tabanlı telefonlar için de geliştirilmiştir ve kısa bir süre içinde en çok indirilen oyunlar listesine girmeyi başarmıştır. Böylece ardından IOS işletim sistemi tabanlı akıllı mobil cihazlar için de bu oyun geliştirilmiştir.

Bu oyun üç kişilik bir yarış oyunudur. Sizin dışınızda iki kişi daha bulunmaktadır. Fakat bunlar bilgisayar kullanıcısı olarak oyunda var olurlar. 2 Cars oyununda 25 adet farklı karakter vardır. Karakter seçiminizi bu karakterler arasından yaparak oyuna başlarsınız. Ayrıca araba yarışının sonucunda da ödül bulunmaktadır. Üç farklı ödül bulunmaktadır.

Bunlar altın, gümüş ve bronzdur. Yarışın sonunda aldığınız sonuca göre bu kupalardan biri size verilir. Ayrıca oyun oynarken amblemler bulunmaktadır. Yolda bulunan bu amblemleri toplarsanız puanınızı çoğaltabilirsiniz. Sizde bu oyunu oynamak istiyorsanız IOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazlarınıza ve tablet cihazlarınıza 2 cars uygulamasını ücretsiz olarak indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

2 Cars Nasıl Oynanır

Oldukça eğlenceli bir oyun olan 2 Cars oyununu oynarken öncelikle karakter seçimi yaparak oyuna başlamanız gerekir. Toplamda 25 farklı karakter seçeneği sunan oyunda seçiminizi yaparak sizinle birlikte olacak iki kişiyle birlikte oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu oynarken amacınız yolda bulunan sembolleri toplayarak en yüksek puanı almak ve yarışın sonuna en önce ulaşmaktır.

2 Cars Yükle

Sizde aşağıda yer alan linklere tıklayarak hem Android işletim sistemine sahip hem de IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazlarınıza ve tablet cihazlarınıza app store ve google play store hesaplarınız yardımı ile bu oyunu ücretsiz olarak indirebilir, hemen oynamaya başlayarak boş vakitlerinizde oldukça eğlenceli bir vakit geçirme fırsatını elde edebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ketchapp.twocars&hl=tr

https://itunes.apple.com/us/app/2-cars/id936839198?mt=8